NAJLEPSZY PŁYN MICELARNY

Cześć Wszystkim!

Jako że uwielbiam testować nowe kosmetyki nie mogłam przejść obojętnie obok wychwalanego w sferze blogowej płynu micelarnego z Garniera zwłaszcza, że był w dużej promocji.

Wiele dziewczyn porównuje go do słynnego płynu z Biodermy. Zużyłam go kilka butelek dlatego byłam bardzo ciekawa czy rzeczywiście oba produkty mają ze sobą coś wspólnego.


Dobry płyn miceralny jest dla mnie podstawą podczas demakijażu. Wymagam od niego aby dobrze zmył makijaż (zwłaszcza oczu - maskara wodoodporna) bez niepotrzebnego pocierania skóry i aby jej później nie wysuszał lub żeby nie czuć efektu ściągnięcia skóry. 

Powyższy produkt radzi sobie z tym doskonale już przy minimalnej ilości płynu. O pocieraniu oka nie ma mowy, ponieważ przy nasączonym waciku przyłożonym na kilka sekund do oka makijaż praktycznie zostaje usunięty. W dodatku nie jest tłusty, czego nie znoszę  i jest bezzapachowy.Aktualnie jest to mój numer jeden wśród kosmetyków micelarnych. Rzeczywiście jest tak samo dobry jak Bioderma, ale możemy go dostać w o wiele niższej cenie. Ja trafiłam na promocje i kupiłam go za 11.99 zł, a jego normalna cena to około 20 zł.

Jak Wy oceniacie ten płyn? Czy u Was też sprawdził się tak dobrze jak u mnie? :)


7 komentarzy:

 1. Muszę go w końcu wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam go jakiś czas temu i jak dla mnie jest świetny ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. rośnie nam z niego micel numer 1 wśród blogosfery:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle osób go chwali. Muszę i ja go dorwać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. zgadzam się, najlepszy. Wczoraj kupiłam 4 opakowanie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za dzielenie się informacjami, ( obat miom ) co jest bardzo przydatne, zwłaszcza kopalni w Indonezji ( obat miom ).

  OdpowiedzUsuń