Carmex Lip Balm Mint SPF15

Cześć!
Dziś chciałabym Wam pokazać pierwszy z produktów firmy Carmex, z wielu jakich dostałam :). Jest to Carmex miętowy balsam do ust w tubce.
Konsystencja: dość gęsta, lecz łatwo rozprowadza się na ustach.
Opakowanie: fajne, małe poręczne.
Zapach: 
Zastosowanie: Carmex działa skutecznie kojąc i nawilżając i chroniąc suche, popękane usta.

Moja opinia:
Już kilka razy pisałam Wam o tym, że mam duży problem z suchością ust, dlatego jestem na tym punkcie szczególnie wyczulona i staram się cały czas nawilżać wargi. Miałam już w swojej kolekcji dwa produkty z firmy Carmex (w słoiczku i sztyfcie) z których byłam bardzo zadowolona. Przyszedł czas na przetestowanie tego balsamu w tubce. Byłam nieco sceptyczna jeśli chodzi o końcówkę balsamu, ale okazało się, że jest bardzo fajna i ładnie, równomiernie rozprowadza produkt. Uwielbiam zapach i smak mięty dlatego ten balsam zdecydowałam się otworzyć jako pierwszy i muszę powiedzieć, że jest świetny! Bardzo długo pozostaje na ustach, lekko je rozświetlając i tworząc warstwę ochronną także przed promieniami słońca, gdyż posiada SPF 15.
Zalety:
-mała, wygodna tubka
-zapach! mmm kocham miętę
-chroni przed promieniami słońca i posiada SPF 15
-długo pozostaje na ustach
-cena 
-nawilża

Wady:
-BRAK!

Cena: 10 zł
Dostępność: Rossmann, Natura, Superpharm, Hebe, internet

Czy używacie jakiegoś produkty firmy Carmex? Jakie są Wasze doświadczenia? :)

Bijou Brigitte Zegarek

Cześć Wam!
Dziś chciałabym się Wam pochwalić jaki prezent dostałam ostatnio od męża - srebrny zegarek. Od dawna za mną "chodził", aż w końcu go mam ;). Szczególnie podobają mi się złote zegarki, lecz mają one tendencję do wycierania się, dlatego też zdecydowałam się na srebrny.


Jeśli też poszukujecie takiego zegarka polecam Wam kupić nowy numer magazynu Flesz gdzie można znaleźć zniżki. Ja swój zegarek kupiłam z 20% zniżką i zapłaciłam tylko 119 zł :).

We Fleszu możemy znaleźć zniżki też do kosmetykomanii, alledrogerii i Sephory!

Mix Inspiracji

Cześć!
Niedługo mam zamiar z powrotem wrócić do makijaży, bo przez zimę strasznie się obijam i wystarcza mi jedynie kreska zrobiona eyelinerem. Chciałam Wam pokazać mix inspiracji makijażowych, powiedzcie który makijaż chciałybyście zobaczyć jako pierwszy :).Który według Was jest najlepszy? :)

Carmex Współpraca

Cześć!
Oto wyczekiwana przez mnie przesyłka od firmy Carmex. 


Z pewnością szykuje się dla Was niedługo rozdanie. Jeśli jesteście chętne bądźcie czujne :)

Pozdrawiam
Monika