Paznokciowy zawrót głowy

Nie publikowałam jeszcze postów lakierowo-paznokciowych, czas to zmienić :). Pokaże Wam bardzo prosty pomysł na paznokcie. Jest on idealny zarówno na co dzień jak i na wieczór.


Wykonanie jest bardzo proste. Najpierw malujemy paznokcie jakimkolwiek lakierem w odcieniu nude, najlepiej dwie warstwy. Kiedy lakier przeschnie, płytkę do połowy pokrywamy lakierem z brokatem, musimy robić to już bardziej umiejętnie żeby nie położyć zbyt grubej warstwy, ponieważ wtedy wszystko nam spłynie. Najlepszym sposobem jest położenie dwóch warstw tak jak przy lakierze nude, druga warstwa jest potrzebna do tego aby pogłębić efekt brokatu. Proste prawda? :)

Do wykonania użyłam moich dwóch ulubionych lakierów:

Pierwszy Catrice w odcieniu 030 My Cafe Au Lait At Notre-Dame - bardzo delikatny cielisty odcień. Lakiery Catrice mają genialne pędzelki, które bez problemu pokrywają całą płytkę już za pierwszym razem, a poza tym bardzo szybko wysychają co jest wielkim plusem.
Drugiego lakieru chyba nie trzeba Wam przedstawiać, jeden z najbardziej znanych lakierów Essence z brokatem o numerze 11 disco disco. Tak jak wspominałam trzeba na niego troszkę uważać, ponieważ gdy nałożymy zbyt grubą warstwę lakier po prostu nam nie wyschnie i cały efekt na nic.

A jak Wy malujecie paznokcie? :)

10 komentarzy:

 1. Fajny pomysł :) Kupię brokatowy lakier i pomaluje sobie tak na nogach - idealne na plaże, będzie wyglądało jak kropelki wody :)

  Dodałam do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno będzie pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny efekt, w słońcu musi dobrze wyglądać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Great manicure! Your nails look perfect!

  www.chic-lux.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny pomysł :) ja lubię w lato poszaleć z kolorami.

  OdpowiedzUsuń
 6. prosty pomysł, a jaki efekt! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. fajnie:) efekt ciekawy
  zapraszam na http://shinybox.pl/?ref=24519ad rejestrujcie się i pomóżcie;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Super pomysł :) bardzo fajnie Ci to wyszło :)

  OdpowiedzUsuń